Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia X8 telefonom elromlott,...

Xperia X8 telefonom elromlott, chateltem rajta, letettem az asztalra, kimentem kb fél órára, és mire vissza mentem nem kapcsol be, vagyis bekapcsol, rezeg, de a képernyő nem jön be, csak feketén világít?

Figyelt kérdés
Bevittem szervízbe, ők gyorsan átnézték és azt mondták, hogy lcd baja van, amit 12 ezerért kicserélik. Vaterán ez 5 ezer, és azt akarom tudni, hogy tényleg ez e a baja, és hogy vegyek e hozzá képernyőt?

2013. jún. 17. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:

lcd baja biztos hogy nem...


2 dolog történhetett.


alámerült az akksi.


de legtöbbször ha rezzen és nem adja az indulási hangot és nincs fény akkor a softver mászik le rola.


de ha már szervizbe vitted és szétszedétk és megmondták hogy lcd baja van akkor már biztos hogy az is mert beleraktak egy rosszat.. szoval beszoptad

2013. jún. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát így már valószínűleg rossz lcd van benn, otthon mindig kell szoftvertfrissíteni, meg tölteni. Ezeket a hülye is meg tudja csinálni.

Amúgy annyit nem ér a telefon hogy ennyit költsél rá.

2013. jún. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szervízbe annyi volt, h ki se szedték az lcd-t, csak megnyomkodta, és mondta h az a rossz. Tényleg nem ér annyit. Köszönöm :)
2013. jún. 18. 11:52
 4/6 A kérdező kommentje:
És 100 h nem a töltés baja van, a szoftver valószínű, de azt már nem tudom ujratenni, mert az állapot soron csatlakoztatni kellene :/
2013. jún. 18. 11:53
 5/6 anonim ***** válasza:
nem kell.. kikapcsolva kell szoftozni a gyári programmal (a program leirja hogyan. ne kérdezd mert fél nap volna leirni
2013. jún. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

SUS, vagy régebbi nevén SEUS a program neve, gyári program, ezzel csinálhatod, nem kell hozzá bekapcsolva lennie.

millió helyre le van írva, program is mutatja képekkel, hogy mit merre meddig.

2013. jún. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!