Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra van efféle program?

Androidra van efféle program?

Figyelt kérdés
Olyan profi zenelejátszót keresek amivel mappákaba tudom rendezni a zenéimet. De ezt úgy akarom hogy már a gépen létrehozzam a megfelelő könyvtárt és a programban is úgy jelenjenek meg. Tehát nem akarom egy helyre ömleszteni a zenéket és utána saját playlist-t alkotni hanem mappákra akarom osztani már a gépen. Fizetős ingyenes nem számít a lényeg a fent említett kritérium és hogy valamennyire nézzen ki jól, tetszetős legyen. Ha tudtok többet is ilyet akkor kérlek listázzátok. Köszönöm a válaszokat tisztelettel.

#Android #zenelejátszó #profi #android zenelejátszó
2013. jún. 17. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem...hiába rendezed mappákba, az android nem mappák hanem az id3 tag alapján rendezi a zenéket.


A zenéket mappába rakhatod, de az id3 szerkeszteni kell.

Erre jó a

Mp3tag

[link]

Xrecode II - a metadata fülön (de konvertál is)

[link]

vagy ezek

[link]

2013. jún. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem én, de nem lehet ezt valahogy kiküszöbölni mint egy mezei mp3 lejátszón? tehát mondjuk néhány összetartozó számnál megadni egy azonos kritériumot a gyökérben és akkor a szerint szelekcionálni?
2013. jún. 18. 22:32
 3/3 anonim válasza:

Folder Player

[link]

2016. febr. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!