Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberryimre rátettem a...

Adam2013 kérdése:

Blackberryimre rátettem a viber alkalmazás és a telepítés után probléma áll fennt egy hibaüzenettel ami állandoan jelen van és nem tudom használni a telefont? (lenn)

Figyelt kérdés
A viber alkalmazás megkísérelt megnyitni egy kapcsolatot egy tűzfalon belüli és egy azon kívüli helyhez, amelyet az Ön IT irányelve nem engedélyez'..ez a hibaüzenet ugrik fel mindig és állandoan ott van ezáltal nem tudom használni a telefont..hiába megyek rá az ok-gombra ujra előugrik..probálkoztam már ki-be kapcsolással, aksi kivétellel sim kártya és emoria kártya kivételével de ez nem hozott eredményt..van esetleg vmi ötletetek most mit csináljak, hogy eltűnjön ez az üzenez?

2013. jún. 18. 01:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Van a BIS előfizetésed?
2013. jún. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!