Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Defy+ vélemények?

Motorola Defy+ vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Szeretnék venni egy új telefont mert a régi LG-m már elég lestrapált és hosszas keresgélés után a Motorola Defy + ra esett a választásom.


Amik mellette szólnak:

Kártyafüggetlen mobil telefon

5 MP kamera

512 MB memória

2 GB microSD kártya

3.7" Érintőképernyő

Android 2.3 Gingerbread

1 GHz processzor

Karcálló üveg

WiFi, a-GPS

Por és cseppálló


Az interneten utána olvastam és találtam pár kiábrándító kommentet.Elvileg az üveg karcálló és törésálló erre olvastam egy hozzászólást hogy valaki leejtette fél méterről és betört a képernyő amit a garancia ellenére 30 E ért cseréltek ki,ami több mind a telefon eredeti árának a fele,emellet olvastam hogy valakinek a zsebében megkarcolódott a "karcálló" képernyő.Ezek a dolgok engem eléggé kiábrándítottak mivel pont a strapabírósága miatt esett erre a telefonra a választásom.Olvastam hogy csak a 11 es alatti Wifi ket ismeri fel,nem vagyok nagy szakértő,ez mit jelent?



2013. jún. 18. 12:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Lassan már minden okostelefonnak Gorilla Glass kijelzője van ami karcálló, nekem egy Lumia 800 telefonom van és megkarcoltam...nem is egyszer.
2013. jún. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!