Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus 4X vagy Sony...

LG Optimus 4X vagy Sony Xperia V? Telefon vétel előtt állok.

Figyelt kérdés
Melyik a jobb és miért azt választanátok?
2013. jún. 18. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem vennék LG-t SOHA! nézd ezt: [link] itt a dolgok 70%-a LG... nem véletlenül adják olcsón a cuccaikat!
2013. jún. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1


Komolyan az az érvelésed, hogy azon az egy honlapon sok LG-t árulnak?

Egyébként nincs baj az LG-vel, de inkább Xperia V.

LG-nek csak a kijelzője jobb, minden egyébben Xperia V.

2013. jún. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Első: én úgy hallottam, hogy nem olyan rossz ez a féle LG telefon. De egyébként nekem is az Xperia V felé húz a szívem.. :)
2013. jún. 18. 14:12
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy az olcsón adják a cuccaikat-hoz csak annyit fűznék, hogy az Xperia V kb 6 ezer forinttal lehet drágább :).. Hogy, ha az ár/érték arányt nézed akkor az Xperiák sem drágák. Ott van pl a Samsung és az Apple. Enyhén vannak túlárázva..pedig szerény véleményem szerint mind a kettőt üti a Sony csúcskategóriás mobiljai.. :)
2013. jún. 18. 14:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem attól még az LG hulladék
2013. jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha te mondod.. :D
2013. jún. 23. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!