Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elromlott a telefonom bekapcso...

Elromlott a telefonom bekapcsoló gombja és nem tudom bekapcsolni. Hogy kapcsoljam be? (SE w580i)

Figyelt kérdés
Fél éve ráöntöttem a domestost, azóta szerelőnél is volt, de nem működik a bekapcsoló gombja és kikapcsolt. Hogy kapcsoljam be?:D
2009. okt. 11. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy :S
2009. okt. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha már nem garis,szedd szét,nagyobb kárt ugyse tudsz benne tenni,h ne kapcsolódjon be:D
2009. okt. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha csak a gomb romlott el, tehát fizikailag, akkor szétszeded és vhogy bepöttyinted, gondolom nem tudja benyomni, pl ha el van törve v vmi ilyesmi.


Ha elektronikailag van a baki, akkor ha nem értessz hozzá akkor sehogy.


ha garanciális, akkor ne szedd szét, hanem vidd be a szervízbe, ha nem akkor max egy mobilboltba.

2009. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szétszedtem megnyomtam egy pöcköt véletlenül és bekapcsolt xD köszi<3
2009. okt. 14. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!