Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyek a legjobb telefonok...

Melyek a legjobb telefonok 30-40 ezerert?

Figyelt kérdés

eloszor a sony ericsson xperia mini pro-t neztem. de fogalmam sincs, h milyen, mert egyik ismerosomnek sincs.

szerintetek jo lenne? vagy esetleg jobb telefont is tudnatok ajanlani?

(internetezesre, jatekra, fenykepezesre, kamerazasra es telefonalasra kellene xdxd)

15/L


2013. jún. 18. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Huawei Y300
2013. jún. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

koszi :)

nem is nez ki olyan rosszul!

2013. jún. 18. 18:23
 3/7 anonim válasza:
nekem mini pro-m van.most is arról írok,szerintem jó választás!
2013. jún. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
attól még, hogy neked mini pro-d van az nem jelenti azt, hogy meg is éri azt venni, pláne, hogy a huawei 2x erősebb és gyorsabb működésre képes kb ugyanannyi pénzért.
2013. jún. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az meg hogy én a mini prot részesitem előnyben pláne nem jelenti azt hogy mindenféle gyökérnek rögtön le kell osztania mert nem osztja a véleményem.Én leírtam az enyémet te meg beleszolsz mert nem értesz egyet.Inkább maradj csöndben,én tuti hogy inkább veszek egy gyengébb sonyt mint egy erősebb fostalicska márkáju szart...
2013. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
gratulálok a szellemileg vissza maradott szintedhez és megnyilvánulásodhoz. aszondja "fostalicska" ? dafuq :D tán próbáltad, tudod milyen, láttad is, tesztelted is, használtad 2héten keresztül legalább? nem. na ugye :) ha nem ismersz valamit az nem jelenti azt egyből, hogy csak szar lehet. grat a hozzáállásodhoz is :D
2013. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nyugalom!! majd màsokat is megkèrdezek... nem kell összekapni, mindenkinek megvan a vélemènye :))
2013. jún. 19. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!