Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az IPhone5 úgyis működik, ha...

Az IPhone5 úgyis működik, ha nincs mobilnetem?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Igen.
2013. jún. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
miért ne működne? hogy ez olyan dolog, mint venni autóból egy V8-at és 95-öst tankolni (vagy LPGt) bele, az más kérdés...
2013. jún. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És a maps működik rajta?
2013. jún. 18. 21:14
 4/7 lambo96 ***** válasza:
Lehet persze, csak egyre több mindenhez kell net, szóval nem nagyon tudnád kihasználni. Ha van wifi, akkor nem szóltam.
2013. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs neted, akkor neked nem nagyon kell iPhone, mert, ha szinkronizál, márpedig szokott, akkor általában az is + költségekkel járhat. De, ha nem előfizus a kártyád, akkor nincs gond. Ja, és csak ki lehet kapcsolni a mobilnetet rajta, szóval ha néha csak wifi-t akarsz használni, akkor azt használsz.
2013. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem sem érdemes net nélkül...nem igaz, hogy nincs 1000 Ft-od...lehet használni, de tényleg nem sok értelme van. ha játszani akarsz rajta(mert kb másra nem jó úgy, wifi nélküli helyen), akkor inkább vegyél egy ipod-ot meg egy olcsóbb telefont...kivéve ha nagyon fontos a gps, de nem hinném, hogy csak ezért vennél egy 160ezres telefont, hogy navigálj vele meg játsz rajta...
2013. jún. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 reptoid ***** válasza:

Maps? Melyikre gondolsz?


Vannak online térképek, ilyen a google maps vagy az apple térkép. Ezekhez kell net. Vannak offline térképek is, pl Nav n go, ahhoz nem kell.

2013. jún. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!