Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Teljes feltöltés után miért...

Teljes feltöltés után miért 98%-ot mutat?

Figyelt kérdés

Kikapcsolt állapotban feltöltöm a telefonom, bekapcsolom és egyből 98%. Miért van ez?

1 hónapos SGS Advance-ről van szó, JB van rajta.


2013. jún. 18. 22:06
 1/2 Xperia.floyd ***** válasza:
Szerintem azért , mert ahhoz , hogy bekapcsoljon fel kell vennie egy kis energiát... (Szerintem) mert nekem igaz x8 van de 3%-ot mindig levesz ha újraindítom. A másik lehet az is , hogy talán elérte a maxot és el kezdte magát meríteni te pedig akkor szedted le?
2013. jún. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyet nekem is csinál nagyon ritkán az y200.. Bekapcsolt állapotban miután feltölt, leveszem a töltőről és már csak 97%-ot mutat. De ha feltöltés után töltőn marad még kb 2 óra hosszát és utána veszem le, akkor 100% marad, ameddig nem piszkálom.
2013. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!