Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos tableten (4.1)...

Androidos tableten (4.1) hogyan tudom elerni hogy egyszerre ket mappam legyen nyitva, emelyek kozt gyorsan tudok valtogatni?

Figyelt kérdés

A tabletre feltoltottem mondjuk ket mappat, mindenkibe vagy peldaul 10-10 pdf file, az egyik mappaba 10 feladat, masikban 10 megoldas.

Ha megnyitom az elso feladatot utana gyorsan at kene tudjak lepni a megoldasra, majd a masodik feladarta stb.

Van rajta Es file explorer, de az a baj hogy azzal belelepek a feladatos mappaba, megnyitom a feladatot de utana ha kell a megoldas akkor vissza kell lepjek, majd belepjek a masik mappaba es ha 100-200 feladat van akkor meg gorgetni is kell csomot ha mondjuk felenel vagyok

Az kellene nekem hogy egyszerre legyen megnyitva a feladatok es a megoldas mappa mint windowson, es a multitasking gombnal tudjam kivalasztani gyorsan az egyiket vagy masikat es akkor lehet is megnyitani a fajlokat. Remelem ertitek mire gondoltam.

Lehetseges ez valahogy? Valamelyik fajlkezelo tudja ezt vagy hogyan csinalhatom meg?



2013. jún. 18. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld meg ezt:

[link]

2013. jún. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 aHermann ***** válasza:

Ha jól tudom pl. a Total Commander illetve az X-plore File Manager is tudja ezt. Mindkettő ingyen lehúzható a Play-ről. Egy próbát megérnek.


Üdv.

2013. jún. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi :D meg is lett
2013. jún. 19. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!