Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezzel meg lehet tartani-hossza...

Ezzel meg lehet tartani-hosszabbítani a régi like díjcsomagomat?

Figyelt kérdés
Szeretném megtartani a régi like díjcsomagomat, de lassan lejár a két éves hűség, és új hűséget a szabályzat szerint nem lehet váltani rá. Viszont a webshopos vásárlásnál lehet úgy részletre vásárolni, hogy a "díjcsomagra vállalt 2 év hűség" opciót lehet választani. Ezzel meghosszabbodik a hűségem, vagy átváltanak menetközben egy másik díjcsomagba?

2013. jún. 19. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:

A "díjcsomagra vállalt 2 év hűség" akciónál az is meg van jelölve hogy milyen csomagot vehetsz igénybe. A kivezetésre kerülőket nem lehet igénybe venni.

Attól hogy lejár a hűséged, még nem fog megszűnni a díjcsomagod.

Megszüntetni pedig nem fogják, hanem felajánlanak egy másikat helyette. Vagy elfogadod vagy nem.

2013. jún. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez igaz, viszont a rendelésnél azt írja, jelenlegi díjcsomagja megtartásával, 2 év az előfizetésre. Ez nekem annyit jelentene, hogy a díjcsomagot is két évig megtartják. A régi szabályzatában az szerepelt, hogyha nem igazolom, hogy még felsőoktatási intézmény tanulója vagyok, akkor két év után a legolcsóbb díjcsomagba automatikusan áttesznek.

De akkor ezek szerint érdemes váltanom like 300-ra, mert az tartalmazza azokat az opciókat, mint amit a régi like, csak 250 mb nettel többel (amit nem használok ki).

2013. jún. 19. 09:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy marha egyszerű, a Telekom ügyfélszolgálat ingyenesen hívható a 1430-on, személyreszabott választ kapsz a kérdésedre tőlük.
2013. jún. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Négyszer kérdeztem. Kétszer két különböző T-pontban személyesen, egyszer telefonon, egyszer pedig chaten a t-mobile honlapján. Kétszer azt a választ kaptam, hogyha még meg van a diákom, semmi akadálya annak, hogy ilyen módon hosszabbítsam meg. Telefonban elutasították, hogy ezt már nem lehet, mindegy mit írnak a honlapon, chaten pedig nem tudta megmondani. Egyszer azt mondta lehet, aztán azt, hogy nem lehet.

A szabályzat szerint nem lehet új hűségidőt kötni rá. Szóval nem tudom eldönteni....

2013. jún. 19. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!