Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor hűségnyilatkozat idő...

Telenor hűségnyilatkozat idő előtti felbontásának díját lehet részletben fizetni?

Figyelt kérdés
Tehát, a telenornál tavaly októberben aláírtam 2 év hűségnyilatkozatot a tarifacsomagomra. Olyan számlákat postáznak ki,h az agyam eldobom. Alig használom a mobil (cégesről telefonálok) és most is 17.000 ft a számlám. Szeretném szerződést bontani ( ami kb. 60.000 ft), de nem tudom, h a szerződésbontás díját lehet e részletben fizetni! Légyszi segítsetek!
2013. jún. 19. 11:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is előfizetéses voltam(üzleti)! Kb 3-4 hónapig votam előfizus, és én felbontottam a hűségnyilatkozatot!Nekem bent azt mondták,egyből kártyás leszek,ha minden csekket befizetek!

Na meg olyan magas számlám jött ki,h az hihetetlen!Mikor családon bellül ingyen beszéltem+pár sms+net(ami elvileg max 400ft volt)

Szóval szerintem kérdezz rá vagy telefonon vagy személyesen

2013. jún. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!