Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet Telefonon Feliratos...

Lehet Telefonon Feliratos animét nézni?

Figyelt kérdés
Nemsoká megjön a Samsung Galaxy S Advancem,és arra lennék kíváncsi,hogy hogyan lehet feliratos animéket nézni rajta.. Hogy kell betallózni rá a feliratot vagy valami?

2013. jún. 19. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Csinálsz egy mesék mappát, bele a mese címét (ez is mappa), és ebbe bele a videót (mp4, avi, xvid, stb.). A felirat elvileg egy külön fájl, azt a videó mellé, azonos mappába rakd. Ez után Marketről (Google Play) letöltöd az MX Playert, azt áttanulmányozod, feliratot vagy felismeri, vagy nem. ha nem, akkor elvileg lehet rajta állítani. De nem tudom ezt pontosan, sose néztem feliratos filmet telefonon.
2013. jún. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
55%
Vagy , megpróbálod megkeresni a magyar hardsubos verziós és akkor csak a videot kell lejátszani .
2013. jún. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lehet az lesz:D
2013. jún. 20. 09:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam MX-ből simán megy. A feliratnak és a videónak legyen ugyan az a neve, formázottat(.ass) is simán viszi.
2013. jún. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
35%

Telefonon?XD

Nem lehet nagy igényed akkor a minőségre, szóval nézz indavideón.

2013. jún. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
48%
Vannak telefonok amik lejátszák a 720p-t ...
2013. jún. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az lehet, de akkor is sokkal kisebb marad, minta legkisebb monitor. Szóval ebből gondoltam ,hogy nincs valami nagy igénye a minőségre, szóval mehet az indavideó.
2013. jún. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
És ? Attól még megjelenítti a 720at , a kép szép marad , nekem Galaxy-n baromi jó a kép .. bár igaz nem fogható a tv-hez , de indavidóval hagyjad már..
2013. jún. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
INDAVIDEÓ???XDDDDDDDD Ha én animét nézek,azt letöltöm hogy HD legyen,nem indavideón nézem 144p-ben...xdddddddddd
2013. jún. 20. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!