Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy olyan próblémám hogy...

PapaJoe0912 kérdése:

Van egy olyan próblémám hogy az Alcatel One-Touch 918-amon ha a play áruházról töltök azt a mobil memóriára menti és telepíti. Hogyan lehet beállítani h ne a telefon hanem a memória kártyára töltse és telepítse?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt úgy nem bírod beállítani. Letöltöd a neked megfelelő appot, megkeresed az alkalmazásokban, és áthelyezed az SD kártyára.
2013. jún. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi ez nagy segítség volt de az a bajom még hogy van sok olyan alkalmazás ami alapból rajta van a telefonon és nem tudom némelyikről hogy mire jó és hogy leállithatom-e vagy törölhetem-e mert sok helyett foglalnak. Ebbe tudsz segíteni?
2013. jún. 20. 22:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen progi(k)ról van szó?
2013. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eleve a gyári alkalmazásokat nem bírod kitörölni. De ha ki is bírnád akkor se tedd!! Kicsit drága mulatság mire hejre hozzák. Ha pl gyári játékokat akarsz kitörölni, ha ki bírod akkor ki törölheted nyugodtan. Előttem lévő válaszoló mondta hogy írd le mien alkalmazások volnának azok és akkor tudunk segíteni. :)
2013. júl. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

''Kicsit drága mulatság mire hejre hozzák.''

Persze ha olyat törölsz ki. De mivel nem bírod igy nem lehet baj. Ezt elfelejtettem bocs. progikat meg írd le :) :) hogy tudjunk segíteni.

2013. júl. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!