Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet némítani a...

Hogyan lehet némítani a zárhangot egy lg optimus 4x HD készüléken?

Figyelt kérdés

Idegesít hogy nem tudom némítani.


Valaki tud megoldást? :c



2013. jún. 19. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Leveszed a telefon hangját? Vagy a beállítások/hangok-ban nézelődj.
2013. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kamerabeállításokban nincs rá lehetőség? Elvégre Androidos (ha jól tudom).
2013. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, Androidos, de pl a zárhang kiválasztásánál csak hangok vannak, látszólag olyan opció nincsen, hogy nincs zárhang. Rak mellé egy pipát amit kiválasztasz, és tessék, légy boldog vele. Hangbeállításoknál is nézelődtem egy picit de nem találtam még semmit. Még eléggé új telefon, az előző telefonom egy s5230 volt, szóval a külömbség nagy :)


Ha van valakinek ötlete azt megköszönném!

2013. jún. 21. 09:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Kamerát ha megnyitod, akkor az "opciók" gomb (három vonal, nem tudom mi a pontos neve) lenyomásával ELVILEg előugrik egy menü. Ott kellene lenni olyan opciónak, hogy "Zárhang". Azon belül pedig kikapcsolási lehetőség. Ha ilyen nincs, akkor a média hangerejét vedd le és teszteld le úgy.
2013. jún. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!