Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3. Nincs,...

Samsung Galaxy S3. Nincs, vagy csak nagyon halk hang van telefonálás közben. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Csak a hangszóró segítségével tudok telefonálni, máskülönben nem hallom mit mondanak.Mind a 4 hangerő maxon van.A telefon minden más hangja működik és jó.Volt már egyszer hasonló probléma, de megjavult.A my call sound beálltást is végig zongoráztam, nem segített.

2013. jún. 19. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszélgetés közben állítsd a hangerőt.
2013. jún. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

természetesen ezt is néztem.maxon van minden.ha le-fel állítom az sem segít.néztem angol nyelvű oldal oldalakat, egyenlőre sok ilyen probléma van de választ még sehol nem találtam.

például:No sound during calls (samsung galaxy s3 problem) - Android Forums

sok-sok ilyen fórum van, úgy hogy típus hiba lesz.


hátha valaki itt tudna segíteni.

2013. jún. 20. 10:19
 3/6 anonim válasza:
Nekem vodafone smart 858-nál van ilyen probléma cyanogenmod 7.2 custom rommal.
2013. okt. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ugyan ez a problemam.. de csak azota amiota uj szofvert kellett letoltenem...

Segitsen vki aki tudja mi lehet...

:/

Kicsit draga mulatsag lenne a megcsinaltatasa! :(

2014. jan. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
96%

Megoldás: telefonálás közben, mikor már felvette a partner, ekkor vedd le a telefont a füledről (várd meg míg visszakapcsol a képernyő) és a kis hangszóró ikonra klikkelve eléred a megnövelt hangerőmódot. Ez komoly!

Az év fejlesztői díjat ez az funkció megérdemli! Egy nagy barom idióta volt aki ezt így összehozta! Erre volt és van minden telefonon a hang le és fel gomb, de ezt ennél megkellett bonyolítani, értelmét józan paraszti ésszel nem lelni. Idióták, ennyi. Remélem az újabb frissítéssel javítják.

2014. márc. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kipróbáltam, működik!!! Én is ezzel küzdöttem az elmúlt pár napban. (Nem tudom miért csak most jött elő) De a kis hangszóró megoldotta a problémát. Nagyon szépen köszönöm a választ!!!
2014. márc. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!