Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Előfizetős telefon vásárlásába...

Előfizetős telefon vásárlásában szeretnék segítséget kérni? (lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy 30-as mozaik xs csomagban lévő sgs4-et. Ugyebár úgy volt hogy a barátnőm nevére írjuk mert én diákmunkán vagyok és kp-ban fizetnek tehát nincs hivatalosan jövedelmem. A párom viszont pályakezdő és még neki sem sikerült elhelyezkedni szóval neki sincs. Viszont interneten rendelésnél néztem hogy csak adókártya kell. Lehet én értelmeztem hülyén de a kérdésem az lenne hogy meg tudom-e valahogy oldani? (Hitelre akarom ugyebár megvenni, nemcsináltam még ilyet ezért lehet hogy én értelmezem furán a dolgokat) Előre is köszönöm a válaszokat.

2013. jún. 20. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocs de szerintem csak a hülyék vesznek szolgáltatótól részletre telefont, amikor mobil üzletben egy konkrétan ez 30al olcsóbban kijön és náluk is fizetheted úgy.
2013. jún. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Online igénylésnél teljes adatfelvétel lesz telefonon.Az ott megadott adataid alapján, hitelvizsgálatot csinálnak,mely alapján akár kérhetnek előleg/önrész befizetést is.A sikeres hiteligénylés után az általad megadott adatokat igazoló okmányok másolatát el kell postázni a hitelcsoportnak.Beérkezése (ellenőrzése) után futárszolgálat kiviszi neked a készüléket.

2013. jún. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!