Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 25-35 ezer környékén milyen...

TaKy99 kérdése:

25-35 ezer környékén milyen okostelefont ajánlotok? - részletek lent.

Figyelt kérdés

Kezdi megadni magát a SE X10miniPro-m. A szalagkábel javítása 10e-lenne, így sajna megy a kukába, vagy eladom alkatrésznek...

Egy hasonló tudású telefonnal elégedett lennék.

Főbb szempontok:

- minimum Android 2.3 Op. rendszer

- Telefonhoz mérten jó minőségű fényképet készítsen.

- Vaku esetleg segédfény legyen rajta.

- SD kártyával bővíthető

- kijelző mérete 3,5" - 4,5" között.

- GPS, mágnesszenzor és 3 tengelyes gyorsulásérzékelő.

- A proci bírja, legalább a saját menüjében böngészve ne akadjon.

- akku 1 napig bírja átlagos használat mellett.


Ha ilyesmit használtok és elégedettek vagytok vele, akkor ne titkoljátok a típusát! :)



2013. jún. 20. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tetszett az x10 mini pro akkor miért nem veszel xperia mini prot? Annyiért már kapsz.
2013. jún. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tetszett amikor megvettem, meg még talán utána is, de 3 év alatt ez már a 2. szalagkábel csere lenne. Tehát nekem ez a szétcsúsztatható megoldás annyira nem oké. Illetve kicsinylem már a kijelzőjét is. Ha megnézted mit írtam főbb szempontok közé, akkor 4" környékén keresgélek...

Azért köszi a választ!

2013. jún. 20. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!