Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak, ha a telefonom...

Mit csináljak, ha a telefonom azt írja ki videózásnál, hogy'ismeretlen hiba'? (xperia s)

Figyelt kérdés
Hihetetlen, hogy az ember vesz egy telefont, és egy hét múlva már nem lehet vele videózni!!!! Nagyon mérges vagyok!

2013. jún. 20. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Két megoldási tippem van: Beállítások/Alkalmazások/Kamera, Leállítás majd adatok törlése.

A másik pedig a Sony Update Service-vel a javítás.

2013. jún. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kössz a gyors választ, csak attól félek, hogy törlöm az adatokat, és két hét múlva majd megint elromlik, és ez így fog menni. Honnan tudjam, hogy az adatok törlése után már működni fog ez a k#baszott sz#r?
2013. jún. 20. 13:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem olyan sz@r telefon az. Senki másnak nem jött elő, csak neked. Onnan tudod, hogy kipróbálod. :)
2013. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csomó fórumban írták már hogy ez a bajuk... Amúgy most próbálgattam, és fényképezni már lehet!!:-o:-D
2013. jún. 20. 13:42
 5/8 A kérdező kommentje:
A kapcsolódó kérdések közül itt alul, az első kapásból ilyen kérdés...
2013. jún. 20. 13:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb nem akarsz ilyet, hogy buzuljon a teló, akkor dönts okosan és válassz WP-s telefont
2013. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezazzz,újraindítottam, és már mükszik!! :)
2013. jún. 20. 18:28
 8/8 anonim ***** válasza:
#1,3-as vagyok. Nem mertem írni, hogy indítsd újra, mert másoktól már megkaptam, hogy ne nézzem már hülyének, első dolga az újraindítás volt. :D
2013. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!