Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a gond az Itunes-ommal?

Mi a gond az Itunes-ommal?

Figyelt kérdés

Nem tudok a telómra zenét, filmet semmit rakni nem tudom miért. Most lett újra rakva a laptopom és most letöltöttem az Itunes-t de vmiért nem megy.

Vagyis mikor rámegyek az Iphone gombra és benne az ezen az iphone-on eddig mindig volt egy hozzáadás gomb a felső sarokba de most nincs és így nem tudom , hogy rakjak rá.

Légyszí segítsetek. Nagyon fontos lenne. Egy egész napot utazni fogok és nem akarom halálra unni magam. :((

Előre is köszi :D



2013. jún. 20. 20:16
1 2
 1/17 reptoid ***** válasza:

Úgy is meg tudod csinálni, hogy nem az Ezen az iPhone gombra mész rá, hanem a Zene fülre.

Ott is ki tudod válogatni a zenéidet, amit rá akarsz tenni.

2013. jún. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
és ott hogy ? Bocsi hogy értetlenkedek. Amúgy azt nem tudom miért tünt el a hozzáadás fül?
2013. jún. 20. 20:40
 3/17 A kérdező kommentje:
de amúgy ha ott kijelölöm és húzom akkor nem rakja rá a telóra. Húzom, oldalt megjelenik az xy iphone készüléke de ha rárakom nem csinál semmit.
2013. jún. 20. 20:43
 4/17 reptoid ***** válasza:

Ha rámész a Zene fülre, akkor először is legfelül lesz egy olyan kiírás, hogy Zene szinkronizálása.

Az ott legyen bepipálva.


Utána alatta válaszd ki, hogy kijelölt listák, albumok, előadók, műfajok


Aztán pedig lentebb ki fogja listázni az előadókat, albumokat stb. Amit rá akarsz tenni, oda tegyél egy pipát, majd alul nyomj a szinkronizálásra.

2013. jún. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 reptoid ***** válasza:
De te a "kinti" Zene fülön vagy. Először menj rá, hogy iPhone, és utána menj a Zene fülre. Utána csináld, amit fent írtam.
2013. jún. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Figyel, bocs most lehet hülyének fogsz tartani de semmi ilyen nincs amit írtál. Szóval lefényképeztem a képernyőt amit bead.

[link]

Nem értem miért nem tudom használni. -.-

2013. jún. 20. 20:52
 7/17 A kérdező kommentje:
ja mostmár értem , de akkor mindent eltávolít és azt nem akarom
2013. jún. 20. 20:53
 8/17 reptoid ***** válasza:

De ha bepipálgatsz mindent utána ott alul, ami kell, akkor nem fogja eltávolítani.

Persze ehhez az kell, hogy ne legyen olyan zeneszámod a telefonon, ami nincs benne az iTunes könyvtáradban.

Ha ott meg van minden, akkor csak bepipálgatod őket, és rajta lesznek.


Ha van olyan zenéd az iPhone-on, ami nincs az iTunes könyvtáradban, akkor felül az Összegzés fülön kattintsd be a Zene és videó kezelése kézzelt. Ilyenkor nem töröl le semmit, mindent kézzel kell intézned.

2013. jún. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
nagyon jó , azt mondtad nem fog eltünni . Most az 300 számom eltünt. Letörölte és csak az újak maradtak meg.
2013. jún. 20. 21:05
 10/17 reptoid ***** válasza:
Kész, erre nem tudok mit mondani. Olvasd el, amit írtam. Ha kell, lassan, akár 2x is.
2013. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!