Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Próbáltam telepíteni a Cydia-t...

Próbáltam telepíteni a Cydia-t az IPhone-mra és el is jutottam addig hogy telöltsem, de azt irta ki hogy megváltoztathatja az alapbeállításokat. Ezeket tudom módosítani? És ez nem baj?

Figyelt kérdés
Bocsi ha vmi hülye kérdés, de nem vagyok egy telefonguru. ;)

2013. jún. 20. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdjük azzal, hogy milyen telefonod van, és hanyas oprendszer van rajta? :)
2013. jún. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valamit nagyon rosszul csinálsz, valszeg egy cydiára hasonlító web-appot telepítesz ami semmire se jó...

[link]

Ez az egyetlen módja a "cydia telepítésének" és csak 6.1.2-ig működik. Milyen iPhoneod van és hanyas iOS (Beállítások-Általános-infó...)?

Igen, hülye kérdés :D

Csak azt nem értem hogy minek neked iPhone ha ennyire nem értesz hozzá

2013. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 reptoid ***** válasza:

Nem is az, hogy minek neki iPhone... Minek neki cydia, ha nem ért hozzá?


Még ha fel is rakja valahogy, elkezd telepítgetni mindenféle vackokat ész nélkül, aztán végképp tönkrevágja a telefont :/

2013. jún. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!