Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért vesznek olyanok iPhone-t...

Miért vesznek olyanok iPhone-t akiknek gőzük sincs, hogy kell használni és miért itt és nem egy szakmai oldalon próbálnak segítséget kérni? És miért nem ismerik a google-t?

Figyelt kérdés

2013. jún. 21. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Addig míg valakinek nem volt kezében iPhone addig nem is tudhatja hogy kell használni, azért itt kérnek segítséget mert egyszerűbb átláthatóbb mint valamilyen fórum, ismerik a google-t csak nincs kedvük keresgélni
2013. jún. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, nézted te már az Androidos kérdéseket? :D


Egyébként aki ilyet csinál az meg is érdemli. Egyrészt az iPhone direkt úgy van teljesen megcsinálva hogy egy papucsállatka értelmi szintjével megegyező ember is tudja használni, csak a józan paraszti észt kell használni. Másrészt meg nem igaz hogy nem böki ki a szemét a használati utasítás (de minimum egy quick start guide"


Sajnos már én is futottam bele olyan kérdésbe hogy "hol kell belerakni a sim kártyát?"

2013. jún. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Nem csak az iPhone-osok bénák, az Androidosok is. Ugye Android-dal sokkal több mindent meg lehet csinálni, mint iOS-en, tehát a használata nagyobb tudást igényelne (alap használatra mondjuk elég ugyanaz a tudás is), de hidd el, hogy a nem tudom hányszáz millió Androidos felhasználónak is max a 10%-a tudja, hogy egyáltalán mi is az a root.
2013. jún. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A gugli használata némi agymunkával jár. Jól kell beírni a kérdést és utána még ott van az a gond, hogy a sok találat közül melyikre nyomjon a szegény tudatlan.

Nem egyszerűbb itt beírni egyszer?

2013. jún. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!