Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerülhet kb a javítása?

Mennyibe kerülhet kb a javítása?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy mini 2 telefonom kijelzője berepedt. De minden bizonnyal csak az üveg repedt be nem maga az LCD kijelző. Nem folyt el a kristály, minden tökéletesen működik rajta. Mennyibe kerülhet a javítása? Érdemes megcsináltatni vagy inkább egy új telefonra kellene beruháznom?
2013. jún. 21. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:

"Nem folyt el a kristály" na ezen jót röhögtem xDD

Egyébként meg sétálj be egy gsm szervízbe és érdeklődj.

2013. jún. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Röhögj csak akkor se sérült csak az üvegfelület.
2013. jún. 21. 14:28
 3/6 A kérdező kommentje:
És köszi majd bemegyek de előbb érdekelne, hogy aki hasonló cipőben járt annak mennyibe került.
2013. jún. 21. 14:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem azon röhögök hogy betört a képernyő üvegfelülete hanem hogy "nem folyt el a kristály" xDD, csak a hozzáértéseden nevettem nademind1. Miért olyan nehéz megkérdezni a szervízben hogy mennyibe kerül....
2013. jún. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kleptomanitic74 válasza:
az en regi repedt azott karcos es lassu kepernyomet siman kicsereltek 7ezerert
2013. jún. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem 15e ft mondtak ránézésre...és h nem érdemes megcsináltatni. Nem is fogom veszek egy másikat inkább.
2013. jún. 21. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!