Android vagy WP?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb? Indokot is légyszi.

2013. jún. 21. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Android, mert nekem az jobban bejön, egyszerűbben használható menüje van. Igaz, csak teszteket láttam a Windows Phone rendszerről, így ez alapján tudok csak írni.
2013. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a WP. Gyors, stabil, folyamatos a működése. 170 000 app van rá, sok ingyenes, nem kell buherálni a megbízhatósága érdekében, stb.
2013. jún. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Német huhász válasza:
Nekem android van és szeretem is főleg az alkalmazásai miatt, de a windows phone az tuti nem fog akadni, lefagyni, szaggatni, és ráadásul sokkal kisebb a hardverigénye mint az androidnak. Tehát akinek a játékok és különféle appok nem olyan fontosak, annak bátran merem ajánlani a wp-t. Ha megnézel egy-két you tube-s videó összehasonlítást akkor láthatod, hogy a nokia lumia 800 szinte ugyan olyan gyors mint a samsung galaxy s3( pedig azért van egy kis különbség a hardver között, nem de?)
2013. jún. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amire szüksége van egy okostelefon felhasználónak az van Wp-re is szerintem.Nézz körül,azt döntsd el milyen a választék.

[link]

Az túlzás hogy WP-re nincs semmi.Nincs 5000 zseblámpa alkalmazás,csak mondjuk 200.Azért azt megkérdezném egy androidra fejlesztőtől,hogy minek csinálja meg a 4852.zseblámpa alkalmazást androidra.Értelme sok van.

2013. jún. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!