Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti vennetek internetrol...

Ti vennetek internetrol mastol rendelve Iphone4-est ami 60. 000 ft-ert?

Figyelt kérdés
Nagyon felek, hogy replika vagy hogy valami rossz kinai marka! Postan kapnam, es nem tudom hogy mi a teendo ha atverve lennek? Valaki esetleg valami tanacs?

#iPhone 4 #atverve
2013. jún. 21. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
28%

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__4491086-a..



Miért kell az az agyon hypolt sz@r iphone mindenkinek?

2013. jún. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem ezt a kerdest tettem fel, es sertegetes helyett ha nem tudsz normalis valaszt adni, jobb lenne ha nem irnal semmit :) egyebkent az Iphone meg mindig a legjobb!
2013. jún. 21. 14:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem. Az ilyen drágább dolgokat magánszemélytől póstán nem szabad venni.
2013. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fürödtem már be használt iPhone -al, akkor megfogadtam, hogy iPhone -t használtan SOHA. (Boltból vásárolt, csak kiderült, hogy külföldről felvásárolják a hibás telókat majd a rossz alkatészeket kicserélgetik bennük és újként árulják. Bele is futottam egy alaplap hibásba, 2 hónap fogyasztóvédelemhez rohangálás után fizették csak vissza az árát)
2013. jún. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én netről vásároltam a 4S-em. (használt, 130e Ft)

2 ember jött szóba.

1-ik csak postán volt hajlandó. Mondtam neki, hogy nem értek az iPhoneokhoz, ezért csak személyesen, hogy be bírja mutatni, meg hogy ne kelljen utalgatni, hogy esetleg ő nem küldi vagy stb. (édesapámnak iPhone-ja van, így valójában értek hozzá)


Ennek hallatán találkoztunk, mutatta a telefont milyen szép meg minden milyen jó állapotban van, doboza stb. Mondom egy számlát láthatnék róla, hogy ki van fizetve? Azt ugye nem tudott mutatni. Na akkor kapcsoljuk be.

Ugyanúgy nézett ki, ahogy ki kell néznie, a csatlakozó is rendben volt. Mutatta a headset-et is,hogy milyen szép és hogy csak 1x használta. Egyből meg is érintettem, érezni lehetett rajta, hogy nem olyan amilyennek lennie kell.


Gondoltam menjünk bele az AppStore-ba akkor lessük meg a dolgot. Mondta, hogy nem bír, mert nincs összekapcsolva Apple ID-val most. Mondtam, rendben. Mondtam,hogy megnézném közelebbről a telefon kijelzőjét fogta odamutatta az arcomhoz. Na itt méggyanúsabb volt. Amint a kezembe vettem éreztem a különbséget. A 70 grammot se érte el a súlya. Üvegből csak az előlapi volt . Klón volt.


2. személy: szintén ugyanez a szitu, találkoztunk. Odaadta nyomkodjam nyugodtan nézzem át minden rendben van-e, nézzem meg jó-e a fülest. Normális állapotba van-e amiért kiadnék annyi pénzt amennyit ugye rászántam.


Nagyon korrekt volt.

2013. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
LÁTTATLANBA SOSE vegyél iphone-t, aki járatlan, még személyesen is át tudják vágni. Ha át akarnak verni, csak utána a fejed tudod a falba verni, semmi más lehetőséged nem lesz.
2013. jún. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2013. jún. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Határon van, 3-masat még 30 körül lehet venni. De CSAK akkor szabad venni ilyen értékben, ha személyesen találkozol vele, ahol le tudod tesztelni, ki tudod próbálni, KP-ban fizetsz. ÉS ami a legfontosabb, hogy ezt is csak akkor, ha értesz az iPhonokhoz, mert különben könnyen átvághatnak.
2013. jún. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Saavedro ***** válasza:

"Gondoltam menjünk bele az AppStore-ba akkor lessük meg a dolgot. Mondta, hogy nem bír, mert nincs összekapcsolva Apple ID-val most. Mondtam, rendben. Mondtam,hogy megnézném közelebbről a telefon kijelzőjét fogta odamutatta az arcomhoz. Na itt méggyanúsabb volt. Amint a kezembe vettem éreztem a különbséget. A 70 grammot se érte el a súlya. Üvegből csak az előlapi volt . Klón volt."


mit csináltál a taggal?

2014. aug. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én kb 2 éve vettem ugyanennyiért és nem mástól, hanem személyesen vettem át és meggyőződhettem, hogy igazi-e. Semmiképp sem szabad beleugranod. Felejtős!
2014. aug. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!