Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawey ascand y300 vagy...

Huawey ascand y300 vagy alcatel ot 995 melyiket vegyem? Vélemény? Melyik alkalmasabb játékra?

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 16:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

az y 300-at vedd...


látszik, hogy kinek nincs lövése az egészhez...


de nyugodtan nézz utána, hogy a franciák eladták-e a kínaiaknak az alcatel nevet vagy sem...

2013. jún. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

"Hát nem tudom. Elég rémisztő hibákról olvasok. Recseg, lefagy, DIREKT (?) halk, igaz, javítás már van (zsír új gépre, tehát tesztelők kezükbe sem vették), ICS majd állítólag lesz (pontos időpont: türelem, majd), közben meg az alap launcher akad, szaggat, az alap-böngésző bugos "direkt, mert az feature", mivel nem tesztelte senki.


A srác a huaweitől meg beírogat ide, hogy türelem, meg hogy direkt nem jön ide minden színű változat, mert csak. Közben meg de, jött fehér is, kiderült. :D


Szóval a dizájn fasza, papíron minden fasza 50 ezerért, a gyakorlatban meg drága nekem hosszú távra 50 ezerért, mert nincs kész. Félkész.


Ezzel szemben meg ott van az, ugye. Megy le az ára, ma már 69.980. Kicsit jobb anyag, jobb kamera (nekem számít), állítólag jobb audio (nekem számít), ics, sense, nincs bug, nincs idegesítő hiba, nincs para, kész van a termék, tessék, használd. Hm? :F


Plusz 20-at megér? Asszem nekem igen."



ésigytovább...

ésigytovább...

ésigytovább...

ésigytovább...

ésigytovább...

ésigytovább...

ésigytovább...

ésigytovább...

[link]


Vegyél y300-at. látom van időd fórumozni. ha megveszed akkor is lesz majd hogy ez mitől lehet meg az mitől lehet :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd


ot995 hibamentes gyors. és minőségi nem recsegős nem ropogós.. de higgyél a majmoknak.. vegyél szart ;-)

2013. jún. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Na ha megmondod, hogy az általad linkelt G300, hogyan jön az Y300-hoz, akkor ...


Lövésed sincs miről van szó ember...

2013. jún. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
amúgy láthatod kedves kérdező ezutàn, hogy ki az akinek lövése sincs, de pofàja annàl inkább...
2013. jún. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

#22


ez valami vicc? Az y300-ról van szó szvsz nem a g300-ról.

Az y300 meg eleve android 4.1 jelly bean-el jött ki. Ahogy nézem azt se tudod miről van szó.


Kérdező:


Sokkal jobb az y300.

2013. jún. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!