Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti értitek ezt? Vagy csak én...

Ti értitek ezt? Vagy csak én vagyok hozzá hülye? Link a leírásban.

Figyelt kérdés

--> http://www.youtube.com/watch?v=zdIZja-GdJs <--


Megkért a tesóm arra, hogy tegyem rá a Pou-jára ezt a hacket. Letöltöttem a progit, csatlakoztattam az androidos mobilt Kies-szel, de a leírás azt írja, hogy "Belehúzod abba a mappába a .apk fájlt, ahol meg is találod."

Ez eddig oké, csak épp a fájl, amit letöltök az "exe" típusú. Most akkor a pou programot kell belehúzni? Vagy mit? Bocsánat a hülye kérdésért, de ez nekem nagyon nem világos.

Előre is köszönöm a segítséget!:/



2013. jún. 22. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Gratulálok, jó eséllyel besz*ptál egy vírust/trójait/kémprogramot. Csak így tovább!
2013. jún. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 |Orfeusz| ***** válasza:
Valószínűleg download menager, tehát az tölti le neked az apk fájlt. Én azért lecsekkolnám vírusirtóval.
2013. jún. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem, köszi a válaszokat.
2013. jún. 23. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!