Árt a telefonnak?

Figyelt kérdés
Kb.egy hete kaptam meg az új telóm egy samsung galaxy mini 2, azóta szinte le se tettem...folyton videokat nézek rajta és közösségi oldalakon chatelek,az igaz hogy könyebb használni mint a gépet de nem tudom hogy ezzel ártok e valamit a telefonnak....a szüleim azt mondják így nem fogja sokáig birni...igazuk van??

2013. jún. 22. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra van az okostelefon, semmi baja nem lesz.
2013. jún. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez kamu. Amíg vigyázol rá, addig semmivel sem károsabb ha használod, mintha nem tennéd.
2013. jún. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm...elég hülye voltam hogy elhiggyemxD
2013. jún. 22. 22:35
 4/6 Xperia.floyd ***** válasza:
Baja nem lesz , ha nem focizni akarsz vele , max annyi , hogy hamarabb fog mindig lemerülni az aksi mint 1 nap és ez pedig majd egy akkucseréhez fog vezetni a jövőben! :)
2013. jún. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, tévedsz! Épp az a jó ha mindig lemeríted a telefont, és feltöltöd. Az a probléma, ha sosem használod, és mondjuk mindig csak félig van lemerülve és úgy töltöd. Csak használd bátran, baja nem lesz.
2013. jún. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm....jó tudni az ilyen dolgokat...a szüleim azt mondták így hamar tönkre megy,de ezek a kommentek megnyugtattak....köszi mindenkinek:D
2013. jún. 23. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!