Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5800 Xpressmusic típusú...

EagleHUN kérdése:

Nokia 5800 Xpressmusic típusú telefonon hogyan végezhető el a SW frissítés ha túl régi a verzió ami most van rajta, és nem akarja megcsinálni?

Figyelt kérdés

Jelenleg a telefonban megkeresve azt írja ki hogy a V 11.0.008 -as (RM-356) SW van rajta holott úgy tudom már 60-as verziónál tartanak. A telefonban megkeresve a frissítés funkció elindul de a végén azt írja ki hogy nincs elérhető frissítés, a Nokia Suit (3.8.30)-is ugyanezt írja ki. A *#0000# is csak erre az előző funkcióra dob rá, ahol azt kapom nincs elérhető frissítés.

Hard resetet TALÁN sikerült elvégezni a

Zöld + Piros + kamera + bekapcsolás gombok segítségével, holott az interneten azt írták ez csak a 20.-SW verziótól elérhető. ?...

A *#7370* kóddal még nem próbálkoztam.

Mit lehet tenni? Vagy jó ez a SW verzió?

Van rá manuális mód? (PL: Letölt file, memóriakártyára rak, elindít...)



2013. jún. 23. 15:12
 1/6 anonim válasza:

Az a telefon egy fos.

Szal nem tudom mit szenvedsz, jobb nem lesz.

2013. jún. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Milyen szolgáltató függő a telefonod?

2013. jún. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Független a telefon. Amúgy Telenoros SIM -el van használva.
2013. jún. 23. 17:18
 4/6 anonim válasza:
Tehát ha jól értem a frissítést látja a telefon és a suite is, de nem tudja befejezni? Gyári független amúgy vagy te hekkelted meg?
2013. jún. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Gyári független a telefon!

A frissítés verziószámát látja a telefon és a suit is, de nem is akar vele semmit tenni mert azt tudatja hogy "nincs elérhető frissítés". Tehát nem nem tudja befejezni hanem leellenőrzi a neten és emiatt bele sem kezd, pedig az officialon meg lehet nézni hogy 60. verziónál tartanak, ez meg 11-est ír ki.

Nem lehet hogy egy későbbi verzióban került bele az autómatikus frissítés lehetősége? Így ezeket a régi verziókat valahogy manuálisan kellene frissíteni?

De erre meg nem találtam semmit hogy hogyan és mire.

2013. jún. 26. 13:03
 6/6 anonim válasza:

Hát ha a suite nem látja a frissítést, azt nehéz lesz felrakni. Én C7-est hekkeltem egy éve, hamarabb volt kint a frissítés jóval, mint hogy a t-mobil kiadta volna, ezért leszedtem azt a frissítést és én tettem föl, de nem suite-tal. Nem jut eszembe a program neve, de itt ezen a fórumon találtam a megoldást. Ha tudsz angolul, akkor hajrá :)


[link]

2013. jún. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!