Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend Y300 és iGo...

Huawei Ascend Y300 és iGo kompatibilitás?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van, hogy a telefonomra felraktam az iGO Primo v9.6.7.235654-t és ha ki van kapcsolva a GPS, akkor szépen elindul működik.

Ahogy a GPS-bekapcsolom, azonnal kilép. Bekapcsolt GPS-el el sem indul, “Sajnálom a Primo leállt’ üzenettel kilép.

Nem jó a verzió vagy mit lehetne tenni vele?



2013. jún. 23. 15:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

1. Telepítsd újra.

2. Ellenőrizd a telefonod és a program felbontását.

3. iGO Primot sose használtam telefonon, iGO 8-at viszont igen.

2013. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

ez mind megvolt

és a gps el van gond a program a gps bekapcsolása nélkül működik semmi baja

de ha bekapcsolom akkor kikapcsol a program.

A nyolcas a régebbikre való, inkább ezt szeretném használni, ha valakinak van még ötlete, mi vele a gond.

2013. jún. 23. 16:47
 3/21 anonim ***** válasza:
7%
Azért nem ártana megpróbálni az iGO8-at. Hiába akarsz egy Köenigsegg CCX-et, ha csak egy Wartburgra van pénzed...
2013. jún. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaidat, de ha segíteni nem tudsz, akkor kérlek inkább ne is válaszolj.

A problémát szeretném megoldani, érdekel is miért nem működik, mert lehet, hogy nem magával a programmal, hanem a telefon GPS-ével van probléma vagy a beállításokkal.

2013. jún. 23. 17:08
 5/21 anonim ***** válasza:
31%

"“Sajnálom a Primo leállt’ üzenettel kilép."

Szerinted ennek mi köze van a HARDVERHEZ? Ne engem pontozz le, basszus.. Olvass utána, vagy fogd föl, hogy olyannal próbálkozol, ami nem fog menni. Nem értem én ezt.. Ha nem jó, akkor nem is lesz jó, mindaddig, amíg olyan programot nem keresel, ami a telefonodon megjeleníthető. Ha adott egy 2x 500 mhz processzoros gép, akkor azon is olyan játékot akarsz futtatni, amelynek az igénye 8x 2000 mhz?


Ennél jobban nem tudom a szádba rágni. Töltsél le egy másik programot!

2013. jún. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

először is: Ha én normális hangon képes vagyok veled beszélni, akkor te miért nem?

másodszor: Miért nem lehetett egy üzenetben kulturáltan leírni a véleményedet?

harmadszor : a telefon nem gyenge. Jobb lenne, ha elsőnek utánanéznél az adatainak, mielőtt leírnád. Futnia kellene rajta tökéletesen. (Google Play szerint is)

Negyedszer pedig: Az előző válaszomban megkértelek arra, hogyha érdemben, emberi hangnemben nem tudsz hozzászólni a témához, inkább maradj csendben.


Másik telefonra gondolsz (lehet az Y200-ra, de itt az Y300-ról van szó) mert eme tulajdonsággal rendelkezik (csak hogy ne kelljen fáradnod az utánajárással is) :

SoC típusa Qualcomm MSM8225 Snapdragon Chipset

Processzor típusa 1 GHz-es kétmagos Cortex-A5

Processzor csíkszélessége 40 nm

Processzor utasításkészlete ARMv7

Grafikus chip Adreno 203

RAM mérete 512 MB RAM

2013. jún. 23. 20:41
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Én tudom mit írok. De te úgy látszik nem, és még föl se fogod azt, amit én igen. "Normális hangnem". Nem tudom hogy raktad össze egy internetes, nem valós idejű fórumon... Nem mellesleg vádak helyett alá is támaszthatnád azt, amit nem fogsz fel! A szádba rágni nem fogom, ha ilyen telefonod van, akkor ne legyen már nálad okosabb és önállóbb!

Nem, nem keverem az Y200-zal. ;)


Ha ennyire hülye vagy, legalább ne legyél rá ennyire "büszke"! Az egy dolog, hogy a Google Play szerint kompatibilis-e valami. Képzeld, van olyan, amivel az áruház szerint kompatibilis, de mégse. Meg olyan is van, hogy szerinte nem, pedig de. Puszi. Ha a segítségnyújtásra lepontozással reagálsz és még vádaskodsz is, akkor nem hinném, hogy nekem ennél többet neked írnom kellene. BOLDOGULJ EGYEDÜL!

2013. jún. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolóm!

Képzeld el, sikerült megcsinálni, tökéletesen működik mostmár.

Erre a programra 4 darab frissítést adtak ki. Ebből az utolsó Android 1.1-re kijavítja a bcdim mappába való kotorászást, a hangproblémákat, mert nem keres ezen helyen semmit.

Megoldódott a GPS is, mert így mostmár pár másodperc alatt megtalálja és szépen navigál.

Kipróbáltam a primo windowsos verzióját , windowc ce 5 ön egy régi öreg 800MHz-es BECKER navin és tökéletesen működik ott is. tehát egy régebbi vassal megy akkor nem értem a naivitásod okát vagy csak olvasni nem tudsz bár ez nem tartozik reám a lényeg hogy a frissítássel működik a Primo. hangja is van gps is rendesen dolgozik

csak nehezen találtam rá

( Pontosan a 4 es verzió szükséges a frissítésből és andro 4.1 en szépen duruzsol)

Tehát köszönöm a tudatlannak titulálást, amikor nem nekem kéne a dolgok után néznem, hanem Neked. Mielőtt ilyen határozott ítéleteket hozol, szállj vissza magadba és gondolkodj el azon, hogy mennyi igazságalapja van az elképzeléseidnek.

És végül a frissítés: ver. 4 - sound_fix - not_scan_DCIM.apk == version changed to not scan for DCIM folder and fix sound problem on Android 4.1 ==

2013. jún. 23. 22:27
 9/21 A kérdező kommentje:

elnézést, félreírtam. Android 4.1-re gondoltam természetesen

és dcim mappa. Először félregépeltem.

2013. jún. 23. 22:28
 10/21 Bilyjoe válasza:
Kedves kérdező, én is ilyen problémával küzdök, de én nem találok ilyen "gyógy" apk fájlt a v9.6.7.235654 verzióhoz. Segítenél?
2013. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!