Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vedtem egy Samsung galaxy S2...

Varga dániel dominik kérdése:

Vedtem egy Samsung galaxy S2 telefont és hamar lemerül miért?

Figyelt kérdés
És hamar lemerül :/ ez azért lehet mert raktam rá 20 játékot? vagy mert rossz az aksija?

2013. jún. 23. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még legalább 10-et tegyél rá és akkor megerősödik.
2013. jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg, megy-e rajta wifi, internet.

Automatikus frissítéseket tiltsd le.


Csodát azonban ne várj, a nagy kijelző miatt soha nem fogja addig bírni, mint egy buta telefon.

Ha a napi 1 töltés elég, már örülhetsz neki, főleg, ha használod is.

2013. jún. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Helyesen "vettem"! Mi az, hogy hamar? 1 óra, 5 óra, fél nap, 1 nap? Ahogy már írták előttem is, ha ki van használva, azaz netezel rajta, játszol stb., illetve a neten egész nap fent van (nem tiltod le az adatforgalmat és a Wi-Fi-t), akkor nem is csoda. Az akksija pár feltöltés után éri el a maximális kapacitását, de csodát akkor sem kell várni. Ha egy ilyet használsz rendesen minden nap, akkor egy napot bír, maximum másfél-két napot.
2013. jún. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Samsung galaxy S3 2 napig bírja újonnan. Pedig annak kicsit javítottak az energiafelhasználásán.

Ez szerintem egy hatalmas hiba, hogy nem csinálnak, nem fejlesztenek egy olyan aksit, ami tovább bírja!

2013. jún. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez így van.

Én főtelefonomnak buta telefont használok, miután sokszor nem tudok tölteni napközben, és már többször cserbenhagyott az okos, de hamar lemerülős.

2013. jún. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!