Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik az Xperia U...

Miért nem működik az Xperia U telefon a laptopomban USB-vel?

Figyelt kérdés
Csak egy bizonyos PC Companion akármit érzékel be, de abba ha belemegyek nem hozza ki a képeimet, amiket egyébként le szeretnék szedni a telefonról, mert az megtelt. Ha letöltöm a gépemre a PC Companion-t, az sem segít, mivel nem lehet a segítségével leszedni róla semmit. A wifi file transfer egyszóval sz*r, mert lefagy tőle a gépem és egyesével kell lementeni a képeket, tehát az sem jó. Kérem valaki segítsen!!!

2013. jún. 23. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Xp-d van?
2013. jún. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Windows 7.
2013. jún. 23. 16:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Beállítások -> Sony menüpont (ha van ilyen egyáltalán) -> csatlakozás. Ezt állítsd MTP-re (Mass storage).


Ha nincs ilyen, akkor valahol alul, a kisegítő lehetőségek, vagy fejlesztés körül keresgélj. Ha ez sem segít, vagy nem tudsz választani, mert egy elem van csak (mint nekem), akkor szoftver frissítése / újratelepítése. Ha ezt nem nagyon akarod, akkor elvileg a Windows fájlkezelő (Windows gomb+E) látni fogja.

2013. jún. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A Beállítások/Fejlesztői lehetőségeken belül engedélyezd az USB hibakeresést.

#2! A telefon alapból csak mtp-t tud, az pedig nem egyenlő az msc-vel (mass storage).

2013. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#2 helyett #3.
2013. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Valóban, félreírtam.

Egyébként nem csak azt az egy lehetőséget támogatja! Rendszertől függ. A gyári (nekem) adta a lehetőséget, majd frissítés után már nem.

2013. jún. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbáltad, hogy valóban működik-e? Gyárilag egyik szoftverrel sem támogat mtp módon kívül mást.
2013. jún. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem támogatta. Vagyis egyik családtagomnak. Aztán frissítette ICS-re, nem tetszett neki, Flashtoollal vissza a GB-t. Csak gondolom a gyárból a lehető legdebilebb buildszámot kapta. Esetleg számíthat az is, hogy nem szolgáltatótól vette. Nem tudom. De a két szememnek már csak hiszek. :)
2013. jún. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor most mit csináljak?
2013. jún. 23. 21:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Lásd #4-es. Ha nem működik, írj.
2013. jún. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!