Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zte blade 3 nem lehet telepíte...

Zte blade 3 nem lehet telepíteni a drivert? SOS!

Figyelt kérdés
Eszt a hiba üzenetet adja ki miután bedugom a usb kábelt:Nem lehet telepíteni eszt a hardvert.A hardver telepítés során probléma volt :ZTE MTP device.A következő hiba történt az eszköz telepítés allat: A megadott szolgáltatás nincs telepítve. Most mit tegyek?:(

2013. jún. 23. 16:19
 1/5 anonim válasza:

Szia Nekem is ZTE Blade III al volt hibám és úgyanez

1.Menü.

2.Modulok (Jobb Felső sarok)

3.Ott van egy olyan hogy energiagazdálkodás (Wifi jel Bluthu,Gps,Ilyen Frissítő nyíl szerűség és ilyen nap amivel állítod a kijelzőféyt.

4.Ezt a modult kihúzod a kezdőlapra.

5.Majd meglepetés szerűen egyel több funkció lesz rajta és egy memóriakártya szerűség lesz ott és arra rámész hogy fehér legyen.

Tehát ez lenne a adatátvitel ON.

6. Tegyél rá játékokat,Zenéket... :) Sok sikert ha nem megy skype nevem:xxxxbugxxxx99 de ha megy akkor is fel vehetsz :)) Bye

2013. jún. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia!Küldtem privibe üzit, skypera nem tudok felmenni mert ledob a net maitt :/
2013. jún. 26. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szintén ZTE Blade 3-am van és nekem semmi gondom nincs vele.
2013. aug. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 HoTshoT93 válasza:
Nekem ha nyomogatom azt a kis ikon semmi sem történik nem válik fehérré semmi nem történik :S
2014. febr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Viktorwrz válasza:
Nekem ugyan nem ZTE-m van, de hasonló gonddal küzdöttem. Itt találtam megoldást: [link]
2014. febr. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!