Telefonválasztás?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni, hogy melyik mobilt válasszam: Samsung Galaxy Ace 2, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 610

2013. jún. 23. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Írd le, mit vársz el egy telefontól, mert annak függvényében voltaképp rendkívül egyszerű a kérdés. Lumia 610-et ne nagyon vegyél, ha okostelefon funkciókat is használni akarsz, mert az csak Windows Phone 7.8-at futtat.
2013. jún. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek igaza van. Mondjuk én WP-s telefont alapból nem vennék.
2013. jún. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A windows phone egy nagy fos ugy ahogy van. Androidosat vagy IOS-t vegyél. A WINDOWS GECSZAR!!!.
2013. jún. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 FannaL ***** válasza:
Lumia 610-et ne. Ha nokia 520 is bele fér akkor azt, az a legjobb a felsoroltak közül szerintem. De tényleg tudni kéne mire kell. Egyébként WP8-as telót minden féle képpen ne 7-eset. Amúgy nem kell elhinni, hogy a WP egy rakás szar, pont amiatt szeretem mert zártabb mint a droid, igaz kevesebb az alkalmazás meg több funkció, volt androidos telóm sima Ace, nekem meg a naponta lefagyások, frissítgetések nem jöttek be. de a WP7 tényleg nem a legjobb választás lenne.Alacsony árkategóriában a WP jobb felhasználói élményt nyújt, mert gyors és folyamatos az olcsó androidos telefonokra ez már ne mondható el.
2013. jún. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem ez lenne az első okostelefonom, de nem várok el tőle annyit, amit pl. Egy felsőfokú apple termék nyújt. Én már az Ace 2-őt már kilőttem a listáról. Jelenleg a Lumia 520 áll legközelebb hozzám.
2013. jún. 24. 07:55
 6/8 A kérdező kommentje:
És egyébként én úgy veszem, hogy 2 év hűséget írok alá a telenornál, és máris 35 ezer az 56ezerről :)
2013. jún. 24. 07:57
 7/8 A kérdező kommentje:
A Nokiákra hatalmas kedvezményt ad, míg a Samsungra , Sonyra pár ezret
2013. jún. 24. 07:59
 8/8 FannaL ***** válasza:
De tényleg 610-et ne, az már elavult. Az 520 szerintem nem lenne rossz. Nekem 620-am van. :)
2013. jún. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!