Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám törölni a...

Hogyan tudnám törölni a felesleges appokat a huawei y300 telefonomról?

Figyelt kérdés
Sok felesleges app van fent gyárilag pl twitter, chrome. Ezeket rootolás nélkül, garanciamegtartással hogyan kell törölni. Ha valaki jól tudja lépésről lépésre leírná nekem. Előre is köszönöm :)

2013. jún. 23. 23:12
 1/6 A kérdező kommentje:
És mire jó az hogy ha letiltom a nem kívánt appokat? az is szabadít fel memóriát?
2013. jún. 23. 23:17
 2/6 anonim ***** válasza:

easy uninstaller.. a legjobb..


de egyébként a telefon is tudja a beállitások programok menüben.


a leállitással csak azt éred el hogy nem fog tudni futni nem használ ramot. de késöbb elötudod venni

2013. jún. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
beállitások programok menüben. nincs ilyen menüpontom :) az easy uninstaller rendszergazdai jogosultság nélkul is le tudja törölni ??
2013. jún. 23. 23:29
 4/6 A kérdező kommentje:
az app se törli le csak a frissítéseket és az általam telepítetteket
2013. jún. 23. 23:33
 5/6 Verac ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben voltam ugyan ilyen telóval és van egy egyszerű megoldás aminél nem kell a rootolóssal és a gyári vesztés miatt aggódni. Lényegében egyes gyári alkalmazásokat le lehet tiltani JB alatt( azt nemtudom hogy volt már ICS alatt is?)

A módszer a következő:

Beállítások->alkalmazások->összes->itt kiválasztod a megfelelő alkalmazást és egy szerűen megnyomod a letiltás gombot(pl időjárás alklmazásnál: [link] Fontos még az is hogy az alkalmazás összes frissítését törölni kell ezzel vissza állítva a gyári állapotára

Az alkalmazásokat ilyankor szinte olyan mintha töröltük volna, nem használnak ramot, eltünnek a latható alkalmazások közül, de mégis akár mikor visszaállíthatjuk öket(beállítások->alkalmazások->összes lista végére kerüln nek ahol már csak engrdélyetni kell öket)és nem fog gariztatás miatt a rootolás miatt fájni a fejünk. Remélem tudtamsegíteni :)

2013. jún. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez néztem én is és ki is próbáltam, szerintem maradok is ennél egyenlőre, még csak két hetes készülék nem ezen akarom kipróbálni a rootolást, mivel més sohasem csináltam :D
2013. jún. 23. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!