Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson live with...

Sony ericsson live with walkmennel kapcsolatosan kéne segítség létszi olvassátok végig! Mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Hello sony ericsson live with walkmenem tönkrement miközben töltőre raktam (lekapcsolt és többet nem tudtam bekapcsolni) ezután elvittem a cordon eletronics-hez ami állítólag a hivatalos sony szerviz náluk volt a telefon egy darabig majd mikor érte jött a meglepetés 1 a doboz nem a tetején a nyitható résznél volt kinyitva hanem az alján volt szétcincálva 2 a telefonra azt mondták hogy mechanikai sérülés miatt ment tönkre (alaplapferdülés !!!) holott a telefont mégcsak le se ejtettem a háza karcmentes szerintetek mit csináljak? mit tudok kezdeni ezzel?

2013. jún. 24. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
A dobozzal semmit, ha a telefonon nem volt külsérelmi nyom, a helyszínen vásárlók könyvét kértem volna és panaszkodtam volna..
2013. jún. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a doboz nem zavar hogy rossz de azért egy hivatalos szervizben csak tudniuk kéne hol kell kinyitni ha én elsőre ki tudtam nyitni széttépés nélkül a vásárlok könyvével semmire se megyek
2013. jún. 24. 23:38
 3/3 anonim válasza:
A vásárlók könyve tele van azon a szutyok helyen. Én előre félek mit művelnek a telefonommal..
2014. aug. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!