Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érvényes így a garancia?

Érvényes így a garancia?

Figyelt kérdés
Kb fél éve cserélték a telefonomat garanciálisan. Így az 1 év garancia újraindult. Most megint rossz a telefon de a garanciapapírt nem találom- Így megcsinálják garanciálisan? A rendszerükbe benne kéne lennie mindennek.
2013. jún. 24. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs papir róla akkor csak a jóindulatokon múlik,hogy el e fogadják. A garancia meg nem indul újra.
2013. jún. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

" A garancia meg nem indul újra."

Mivel új készüléket adtak(az előzőt javíthatatlan volt) így kaptam rá ismét 1 év garanciát. Ez rajta is volt a garanciapapíron, amit most nem találok(pedig minden ilyen papírt egy helyre teszek, még a legelső telefonom papírjai is megvannak de ezt nem találom...)

De nagyon remélem hogy megcsinálják így is. A rendszerükbe minden benne kell hogy legyen.

2013. jún. 24. 12:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy legyen,de nem kötelesek garancia papir nélkül.
2013. jún. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na közben szerencsére meglett a papír :)

Nem tudom miért, de anno belehajtogattam a telefon dobozába minden akkor kapott papírt.

(lehet azért mert azzal együtt van amin az új IMEI szám is van)

2013. jún. 24. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!