Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy sony xperia S-en a 6856...

Egy sony xperia S-en a 6856 pont az jó az AnTuTu-n?

Figyelt kérdés

Most szedtem le egyet, az AnTuTu Benchmark v2.8-at, és nekem ez kevésnek tűnik. Mindent bezártam a telón, az fps számok(ahol nézte) 59-60 volt mindenhol. Azért tűnik kevésnek, mert van, hogy 20k-t látok egy-két Mobilarena tesztben egy hasonló teljesítményű telefontól(ha jól emlékszem) . Az másik verzió lehet, vagy egy másik program?

Pontosabb kiírás(AnTuTu):

RAM: 1442

CPU Integer? 2178

CPU float-point: 912

2D graphics: 297

3D graphics: 1252

Database IO: 430

SD card write: (19.2 MB/s) 150

SD card read: (32.9 MB/s) 195

CPU frequency: 1512 MHz



2013. jún. 24. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Még a 10k-t sem érhetjük el gyárilag. 20k-t még koxra tuningolva sem. Elvileg 7-8000 körül kell legyen. És ez azért lehet kevesebb, mert sok programod van fent.
2013. jún. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát ha 20-25 játék nincs rajta, akkor egy sem, szóval akkor nem rossz ez a pontszám a 7-8000hoz képest. Ha meg 20k körül nem lehet, akkor az valószínűleg más program lehetett. Köszi a választ!
2013. jún. 24. 15:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs mit. A játékok még nem okoznak gondot, mert azok nem futnak mindig, de a facebook, és társai igen. Hiába lövöd ki őket. Az félreértés lehet, vagy tényleg másik program. Xperia SL-t hajtva 1.9Ghz-en épphoz elérte nekem a 11k-t.
2013. jún. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Leszedtem egy 3.3as verziót, és azon meg 8097 pontot kaptam. Ez már jobban tetszik. De egyébként nem írtál hülyeségeket, megtudtam belőlük néhány dolgot. :) Pl. amit már tapasztaltam is, hogy Advance task killer pro-val bezárok mindent, és egykét dolog akár elindítom, akár nem, el van indulva.
2013. jún. 24. 15:27
 5/11 anonim ***** válasza:
Így már világos, miért volt kevés. Hát, ezt ki lehet védeni. Ne használj task killert. Csak ront a dolgon Android 2.3 felett. Inkább a benchmark erejéig tiltsd le a futó alkalmazások nagy részét, ha türelmes vagy.
2013. jún. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Miért és mit ront? Mielőtt használom kb. 230-250mb RAM elérhető, használata után meg 300 felett is néha.
2013. jún. 24. 18:02
 7/11 anonim ***** válasza:

A linuxnál van egy olyan mondás, ha a teljes ram foglalt, akkor érzi magát jól a rendszer. Az Android pedig linux alapú.

Elindítja a kellő folyamatokat, priorizálja és gyorsítótárazza őket. Ha kell memória, a rendszer leállítja a legkisebb prioritású programot ( vagy programokat) még nem lesz elég memória. Ha egy taskillerrel rásegítesz, csak rontod a helyzetet. A kilőtt feladatok újraindításához több erőforrás kell, mintha csak betöltené a memóriából. Vannak olyan folyamatok amiket nem is érdemes kilőni, azonnal újraindulnak, mivel kellenek a működéshez.

Nem tudom mennyire lett érthető, olvass el egy cikket az android memóriakezeléséről, érthetőbben van leírva. A task killert meg töröld le, bízd a rendszerre dolgot.

2013. jún. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azt ront, hogy az Android egy multitasking oprendszer, ami azt jelenti, hogy párhuzamosan több alkalmazást is futtathat. Ha ezeket Te kilövöd, újra fognak indulni. És még többet esznek.


[link]

2013. jún. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Áh most már értem. Akkor az a kérdésem volna, hogy ezzel a programmal csak a játékokat kapcsolom ki, az is árthat neki ilyen téren, hogy több erőforrást igényel az újra indítás?
2013. jún. 24. 18:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem töröld. A játékok is ha jól megírtak, vagy leállnak, vagy gyorsítótárba kerülnek. Ha mégis fut tovább, a Beállítások>Alkalmazások>Fut fül alatt kilőheted őket.
2013. jún. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!