Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van e valakinek konkrét...

Trapp Judit kérdése:

Van e valakinek konkrét tapasztalata samsung galaxy ace telefonnal, ami beázást illeti? Valaki aki szintén így járt nem vitte a fogyasztóvédelemhez?

Figyelt kérdés
Vagyis a telefonom egyszer csak folyamatos töltést mutat anélkül h töltőn lenne, ma elvittem a szervizbe ahol közölték beázott! Ez kicsit meglepett mert nincs nem is volt víz közelében, én a munkahelyi párára gondolok zsebben tartom és bőr tokja van ami teljesen védi! De értetlen vagyok. Ami a pláne h azt mondják oda a garancia amit felháborítónak tartok hisz önhibámon kívül történt, ja ha a szervizben azt mondják nuku garancia 4400Ft -ért megmondják h mennyiért csinálják meg, de ha nem kérem a javítást ezt az összeget akkor is ki kell fizetni! Az apple telefonoknál olvastam h a cég állja az ilyen jellegű meghibásodások költségét!

2013. jún. 24. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Simán le tud benne csapodni a pára,ha meg bőr tokban van akkor duplán. Hiába fogsz vergődni,ha el van szineződve benne a matrica akkor az beázásnak számit,még ha nem is volt vizben.
2013. jún. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!