Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sim kártya lejárt?

Sim kártya lejárt?

Figyelt kérdés

vettünk februárban a tescoban egy telefont amihez járt egy sim kártya,amit a mai napig nem használtam. ma vettem elő,hogy na akkor a 600ft-ot lebeszélem. bekapcsoltam beütöttem a kódot meg minden. aztán se sms-t nem lehet küldeni se hívni sőt el se érnek..ha hívni akarnak azt mondja be,hogy jelenleg nem fogadhatok hívást. megnéztem az egyenlegem a *102#-tel és mutatta,hogy 600 ft az egyenleg meg,h 2014 ig jó a kártya..na most akkor mi van?:S lejárt a kártya aktiválási ideje? vagy mikor megvettük egyből aktiválni kellett volna vagy ez most,hogy működik?

hiába hívnám fel a t-mobile-t mikor adatokat kérnek de hát ugyebár a tescoba nem így mükődik a váasárlás mint egy üzletben..itt kaptam blokkot és helló:S



2013. jún. 24. 18:47
 1/1 anonim válasza:
Az aktiválásnak is volt egy külön határideje (ha jól emlékszem);
2013. jún. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!