Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen íratok kellenek előfize...

Szandra000 kérdése:

Milyen íratok kellenek előfizetéses telefon vásárlásához?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Gondolom számlás előfizetésre (=amit havonta fizetsz) gondolsz, csak mert szolgáltató terminológiában előfizetésnek számít a "kártyás-feltöltős" is.

Általában kell személyi igazolvány, és még egy igazoló irat, amely lehet érvényes útlevél, jogosítvány, vagy bankkártya(!) is (utóbbi nem tudom, hogy mindenhol elfogadott-e, mindenesetre T-mobile-nál igen, nekem is az volt a másik "irat").

2013. jún. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nekem ezekből csak bankkártyám van,de azt most csináltattam és még nem volt aktiválva. taj vagy adókártya nem jó?
2013. jún. 24. 19:43
 3/12 anonim ***** válasza:

T-mobile oldaláról másolom:


"Személyazonosságot igazoló okmány (személyi igazolvány, ideiglenes személyi igazolvány, útlevél, vezet/i engedély)

Lakcímet igazoló hatósági igazolvány (amennyiben érvényes lakcímet a személyi igazolvány nem tartalmaz)


Az alábbi okmányok közül egy:

-TB kártya

-Adóigazolvány

-Vezetői engedély (csak akkor, ha a személyazonosság igazolása nem a vezetői engedéllyel történt)

-Útlevél (csak akkor, ha a személyazonosság igazolása nem az útlevéllel történt)

-Bankkártya"


Tehát jók azok is.

2013. jún. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm!Remélem sikerülni fog. És munkáltatóit nem kértek tőled?
2013. jún. 24. 19:48
 5/12 A kérdező kommentje:
És lelehet korlátozni a díjszabást?Tehát telefon díj+fix összeg.
2013. jún. 24. 19:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy akarod venni. Én 2 éve iPhone 4-et vettem részletfizetés NÉLKÜL, nem kértek munkáltatóit, viszont kauciót igen, 2-3 hónapnyi előfizetési díjnak megfelelő összeget előre (pontosan már nem emlékszem), amelyet ugye lebeszélhettem. Kaució azt hiszem csak iPhone-okra van, de lehet azóta kiterjesztették másra is.
2013. jún. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Másodikat hogy érted? Hogy ne tudd túllépni az előfizetési díjba foglalt perceken, azaz maximálisan csak annyit kelljen fizetni? Sajnos szerintem ezt nem lehet megoldani.
2013. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát én 0 ft-os telefont szeretnék venni. nem I PHONE-t hanem csak egy sima telefont aminek van havi törlesztője és díjcsomagja. neten néztem 0 ft-os telefonokat és díjcsomagokat.
2013. jún. 24. 19:58
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen ne tudjam túllépeni. pl: fix 5000 ft
2013. jún. 24. 19:59
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez alapján nem kérnek munkáltatói igazolást részletfizetésnél sem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Előfizetési díj túllépését pedig szerintem sajnos nem nagyon lehet letiltani.

2013. jún. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!