Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudom két különböző telefon,...

Tudom két különböző telefon, különbözik a rendszerük is ( az egyik wp7 a másik androidos) de ha nektek kéne választani ti melyiket választanátok? Sony Ericsson Xperia Arc S vagy HTC HD7

Figyelt kérdés

2013. jún. 24. 21:48
 1/6 FannaL ***** válasza:
Wp7-et én nem ajánlanám win-es telóm van, de abból is a 8-as. A wp7-en még kevesebb dolog van mint wp8-on. De a Sony sem jobb, elavult mind2 rendszer.
2013. jún. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz a választ és akkor milyen telót ajánlasz (Lehet andriod is meg wp is ) ami úgy nem túl drága(nagyjából ezekkel egy árban vannak) és akadás mentes?
2013. jún. 25. 09:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Lumia 520, Lumia 620, HTC 8S. Lag és fagyás mentesek, pöpecül futnak, és egy felsőkategóriás android sebességét hozzák. Minden szükséges app elérhető rájuk, és támogatottak lesznek egy jó ideig, bár a Microsoft úgyis ki fogja tolni még a támogatást.
2013. jún. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 FannaL ***** válasza:
Hát ebben az árkategóriában nem tudok jó telefont, de biztos van csak én még nem találkoztam vele esetleg az Galaxy Ace, bár ő is elavult, a barátaim körében legalább 3-nak van ilyen telefonja. Egyébként wp alacsonyabb árkatsgóriákban jobb mint az android. Az előző amiket írt tényleg jók, de drágábbak is.( Lumia 620-am van.)
2013. jún. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, Nokia Lumia 520 ami úgy tetszik, de nem tudom felmérni ezek közül melyik a legnagyobb kijelzőjű.

Ebben tudnátok segíteni? És hogy melyik a legkényelmesebb.

2013. jún. 25. 19:11
 6/6 FannaL ***** válasza:
A HTC-t nem ismerem. A lumia 520-nak nagyobb a kijelzője mint a 620-nak. Talán egy leheletnyivel jobb is a telefon, de sok vita volt már ezen.
2013. jún. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!