Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Itt egy Iphone klón. Sok...

Itt egy Iphone klón. Sok helyen utána olvastam és szinte csak pozitiv visszajelzéseket irtak. Szerintetek tényleg jó? Nem megy tönkre két hét után? Műkődik rajta a net, a wifi, a programok meg minden, ami kell?

Figyelt kérdés

Nem érdekel, hogy az Iphone klónja, egy okos telefont akarok, ami nem használt és olcsó.

[link]



2013. jún. 24. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát... Ha csupa pozitívat írtak róla, abban csak benne van az is, hogy működik... Ha nem zavar, hogy max. telefonálsz vele, akkor egy ideig (1 nap? 1 hét? 1 hónap?) működik is. Net? Alkalmazások? Java alapú telefon. Gyakorlatilag se alkalmazás, se más támogatás nem lesz hozzá. Egy kb tíz évvel ezelőtti telefon, felturbózva egy érintőképernyővel. Ha ez neked megfelel...
2013. jún. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Körülbelül egy Samsung S5230-as szintjét fogja hozni a telefon, leszámítva, hogy ebben van wifi és sokkal olcsóbb. Sajnos a kamerája gyengébb, hiszen ennek az iPhone klónnak csak VGA kamerája van, szemben a Samsung 3.2MP-esével.


A wifi biztos, hogy lassú, és mint már korábban említeték programok se nagyon lesznek hozzá, de 11 ezer forintot én azt mondom megér, ha bírja a strapát. Ehhez hasonló kínai eszközökre semmiféle garancia nincs, ezt csak kifogni lehet.


Sok szerencsét! :)

2013. jún. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
elég durva, ha sok helyen azt mondták, hogy ez jó. én 10ezerért nem vennék véletlenül se, 500 Ft-ért maximum. ez az oldal szerintem azt se tudja mit árul...a felső képen valami androidos klón látható, a képernyőképeken meg leírásban is valami java-s hulladékot árulnak, ami valóban kb a samsung s5230 szintjét jó, ha megüti, de még annál is rosszabb. nincs feltüntetve, milyen a kijelzője, de szerintem valami 320x480-as felbontású. ez 4"-en eléggé szörnyű. a képekkel ellentétben tudtommal java-ra nincs sem angry birds sem pedig fruit ninja, szóval az valami nagyon butított változat lehet...wifiről annyit, hogy nyilván van, de szerintem olyan simán előfordul, ami samsung star 2-n, hogy elindítod a böngészőt, és kiírja, hogy nincs elég memória az oldal betöltéséhez...szal ergó felesleges a wifi bele.
2013. jún. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy szarkupac. Ha már klónt veszel, legalább Android legyen rajta.
2013. jún. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez egy hulladék.Nekem is kínai telefonom van,de az minőségi.Ha Iphone klón kell akkor ez:

[link]

2013. jún. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem iphone klón kell, hanem egy okosteló, amin lehet netezni, nem szarik be, a kamera nem egy szarkupac, lehet rajta zenét hallgatni és elindulnak rajta a programok. nem akarok részletre vásárolni, sem vmi fos előfizetésbe belemenni.
2013. jún. 25. 15:25
 7/7 anonim ***** válasza:
14k környékén vannak használt Vodafone Smart II-k.
2013. jún. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!