Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elveszett telefonszám, sim-kár...

Elveszett telefonszám, sim-kártya és PIN-kód van, de a sim-kártyán nincsen pénz. Mit tegyek? Még menthető? Pannonos szám.

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ha a sim kártyán van a telószám akkor igen.

keresd meg a telóban a menüpontot ahol importálni lehet a sim-ről a telefonszámot. nem 100%, hogy rajta lesz.

2009. okt. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ^^ ezt a menüpontot úgy nagyjából.. merrefelé keressem? ha szabad kérdezni
2009. okt. 13. 19:35
 3/11 anonim ***** válasza:

telefon beállítások körül szokott lenni, nokiáknál asszem, nekem még régiek voltak. Újabb telóknál talán a kontaktok környékén.

Van olyan telefon amiben be kell kapcsolni, hogy a telszámokat honnan szedje, a telefonról, vagy a sim kártyáról.

2009. okt. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
próbálkozom, bár eddig nem sok sikerrel.. azért köszönöm szépen ^^
2009. okt. 13. 19:52
 5/11 anonim ***** válasza:
milyen telód van?
2009. okt. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
amibe most beleraktuk a kártyát, az nokia6103
2009. okt. 13. 19:55
 7/11 anonim ***** válasza:

nah de rendes csávó vagyok, kerestem egy dokumentációt a telódhoz:)


[link]


de be is idézem belőle:

Settings

Select Menu > Contacts > Settings and from the following options:

Memory in use — to select SIM card or phone memory for your contacts

Contacts view — to select how the names and numbers in contacts are displayed

Memory status — to view the free and used memory capacity



szal:

Select Menu > Contacts > Settings

ott a Memory in use -nál kéne kiválasztani, hogy a sim CARD, vagyis a sim-ről olvassa a kontaktokat.

Ettől még nem tuti, hogy ott lesz a szám, kérdés volt e egyáltalán felmásolva a sim-re telszám.

2009. okt. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ^^ egy gond van.. hogy ettől még sajnos nem tudtam meg a telefonszámot, ami a sim-kártyához van :D azt úgy tűnik, akkor tudnám csak meg, ha küldenék valahova sms-t, vagy hívást kezdeményeznék.. csak sajnos a kártya teljesen le van nullázva :D nos, azért nagyon köszönöm a segítséget.. még küzdök :D
2009. okt. 13. 20:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Pannonnál *125#hívásindító aztán kiadja a saját számot
2009. okt. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

jaah, bocs. totál félreértettük egymást. azt hittem egy telefonszám ami a sim kártyában van eltárolva azt keresed, szal egy emberke számát.

Nem mondtad, hogy a kártya saját száma azért nem értettem.

2009. okt. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!