Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520 telefonnal...

Silverz123 kérdése:

Nokia Lumia 520 telefonnal lehet indavideót, beágyazott videókat nézni?

Figyelt kérdés
Animéket szeretnék nézni,és magyar felirattal szinte csak indavideón van fent,mivel nem sokat vagyok gépnél,de telefonnál annál inkább,ezért telefonról szeretném nézni. Emellett beágyazott, vagy esetleg sorozatokat is szeretnék nézni,ami más oldalakon vannak fent (pl: VideoSlasher,MovShare stb) Ezeket lejátssza? vagy Lekel tölteni hozzá valami app-ot? és ha igen,akkor mit? Esetleg van Adobe Flash Player támogatás a telefonon?

2013. jún. 25. 14:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah,és a Nokia Lumia 520 (tudomásom szerint) támogatja a HTML5-t,azaz lehet vele nézni beágyazott videókat,VideoSlashert,indavideót nézni,anélkül,hogy bármilyen segéd programot letöltenénk? vagy én tudom rosszul? :D
2013. jún. 25. 14:57
 2/4 anonim ***** válasza:

Youtube-ot viszi az Internet Explorer is.Inda az nem tudom mibe van,de ez a böngésző viszi.

[link]

Gondolom a többit is.Van ennek egy hármas változata,na az nem jó,ne azt szedd,ezt a sima Explora Browser-t.

Érdekes hogy mi a különbség a Youtube,és az Inda között.Én indát nem nézek,youtube-ra meg van alkalmazás annyi mint a szemét.Teljesen véletlen ezt használom böngészni,és pont támogatja az indát.A gyári IE az nem,viszont a tube-ot is megnéztem,azt meg igen.Nem ugyanaz úgy néz ki.

2013. jún. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem,és ezzel lehet nézni VideoSlashert meg MoveSharet is? :D
2013. jún. 25. 20:40
 4/4 222kovacs istvan válasza:

Maxbrowser ubisoft adta ki én a

soul eatert néztem vele lumia530

2015. jan. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!