Ceroaron98 kérdése:

Ti is hallottátok?

Figyelt kérdés

Én nem régiben olvastam hogy a symbian software abba hagyja a Nokia.

És akkor mi lesz a meglévő Nokia c7-esemmel nem lesznek rá új app-ok?

Semmi frissítés?

Ezt a szoftvert átfogja valaki venni?

Mert ez egy nagy kicseszés nem rég egy hete vettem a készülékemet és most olvasom hogy ez a szoftver ami rajta van meg fog szűnni.

Ti ehhez mit szoltok?



2013. jún. 25. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó.. Kénytelen leszel a jelenlegi állapotában használni a telefonodat.
2013. jún. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a C7 egy elavult rendszerü telefon! Igen jól olvastad! A symbian az becsődölt! Van rá 1-2 rendszer firssítés: Belle, FP1, FP2 ezek a frissítések lesznek/vannak. Becsődöölt, mert lefagyott, internet nélkül semmilyen alkalmazás nem indult el rajta, újraindult, hívás közbeni fagyások, sötét marad a képernyő...... De ez már rég hallható volt! Már vagy 2 éve nem nyomnak symbianos telefonokat csak 1 max 2 évente! Mostmár A windows-os a divat
2013. jún. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem hinném hogy azért szűnne meg a symbian mert akadozott, fagyott, vagy megbízhatatlan rendszer lett volna. Nokia E6 tulajdonos vagyok, és egy régebbi Syímbian Anna OP rendszer fut rajta tökéletesen. A telefont használtan vettem, és 3 hónapja van nálam. De a frissítéseket nem nyomtam rá, mert megvan szabva melyik Nokiára melyik OP rendszer a megfelelő, teljesítménye szerint. Az már a felhasználó hibája ha feldobta rá az erősebb rendszert a gyengébb telefonjára, és akkor mondta a magáét hogy júújúúj ez nagyon gáz, akadozik , fagy stb. Na ezt továbbmondta az ismerőseinek, akiket 100%ig meggyőzött hogy ne vegyenek Symbianos Nokiát, és akkor már nem érte meg gyártani.
2013. jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicseszés a frászt. A Symbian jó rendszer VOLT. De a mai felhasználóknak már más az igényük. Lásd 6"-es phabletek, 4 magos processzor, 2GB RAM... Ilyen nincs a Symbian alatt.
2013. jún. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de miért ne lehetne a symbianban 100 megás kamera 2 gb ram 4 magos proci simán megleetne csinálni!vagy nem? nekem egy nokia c5-03 telóm van és teljesen elvagyok vele nagyon jó de például játék a nokia symbianra és progi a symbianra nincs de ezt is meg lehetne oldani ha lenne egy progi és nem a teló indítaná el a progit vagy játékot hanem egy kis dobozka amiban van 2 gb ram 4 magos proci ezt össze kéne kapcsolni a telóval és a teló a játékot progit csak kimutatná a kijelzőn
2013. júl. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!