Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék iPhone 4-ről android...

Szeretnék iPhone 4-ről androidra váltani. Mi a véleményetek? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Van egy tökéletes állapotú t-mobile-os, garis i4-em. Szeretnék androidra váltani és lett egy olyan lehetőségem, hogy cserélhetnék egy az egyben egy 1 hónapos, gyári független sony xperia t-re. Szerintetek ez a sony közép kat. vagy esetleg már felső? Megérné egy az egyben a csere? Hozzáértő válaszokat szeretnék. Köszönöm

#csere #Android #iPhone #IOS #iphone 4-ről androidra
2013. jún. 25. 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri. A T az xperia Z előtt szerintem zászlóshajó volt. Hardvere és szolgáltatásai sokkal jobbak.
2013. jún. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
*mármint a iPhone 4-nél.
2013. jún. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én a T-t úgy a közép kategória tetejére helyezném vagy a felső aljára. Szerintem megéri cserélned.
2013. jún. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Én is első körben úgy gondoltam, hogy megéri. Csak aztán jöttem a kukacoskodó gondolataim :) Nem néhány hónapra szeretnék telefont, hanem legalább 2-3 évre. Na már most az xperia t helyt állhat-e még 2-3 év múlva is a 2 magjával stb stb, mert az iphone nem kérdéses, de nagyon kíváncsi vagyok a droidra és nem ártana kicsit nagyobb kijelző sem. Meg hát a laggolás...iphone tulaj lévén nem vagyok hozzászokva a lagghoz, így kérdéses az xperia t laggolása.
2013. jún. 25. 20:38
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyébként előre bocsátom, hogy nem vagyok kütyübolond és iphone fan, egyszerűen hosszú távra szeretnék egy droidos telefon és arra vagyok kíváncsi, hogy kb. 2 évre megfelelő választás lenne-e az xperia t.
2013. jún. 25. 20:44
 6/15 anonim ***** válasza:

Azért egy 2 magos 1,5 Ghz-es procival már nem illik laggolnia egy telefonnak, de igazad van, iPhoneról nagy változás lesz. Szerintem még 1,5-2 évig androidon elég a 2 magos proci, de igen a laggmentes használathoz néha már kell

neki a 4 mag pl sok alkalmazás párhuzamos futtatásánál. Szerintem a legjobb lenne ha cserélnél és utána eladnád a sonyt. Simán kapsz érte 70k-t. Ehhez még spórolsz egy 10 max 20 ezret és simán kijön egy jó 4 magos telo vagy ha akarod maradsz iPhonenál és ott lépsz tovább 4S-re vagy 5-re bár az 5-hőz már több pénz kéne.

2013. jún. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A változás valóban nagy lesz, azzal tisztában vagyok, de vágyom is a változásra :) Főleg most, hogy elvileg kijött a jelly is a sonykra. Egy-két videóban láttam a laggolást, más videókban nem. Nem verném tele alkalmazásokkal, max a szokásos facebook, messenger, skype és a kötelező angry birds :)
2013. jún. 25. 20:51
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor vágj bele! Én több mint 2 éve használom a Galaxy s2-met, szintém 2 magos, régen megjelenéskor az iPhone 4-el hasonlítgatták videókban melyik a jobb. A különbség az, hogy idén tavasszal szünt meg a samsung támogatása. Kijött a jelly bean és itt a vége. De mentségére szóljon azzal remekül fut, laggmentesen. A T meg egy viszonylag új telo és szerintem még egy jó darabig támogatják. Nem tartom kizártnak, hogy megkapja az 5.0-át.

Az biztos hogy az már S2-re nem lesz. 2,5 év volt a támogatás ideje. A T kevesebb mint 1 éves. Tudom nem egy cég, de ugyanaz a rendszer.

2013. jún. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hmm...Azt hiszem igazad van kedves utolsó :) Köszönöm az építő jellegű válaszokat, belevágok ;) Mindenkinek ment a zöld pacsi és beszámolok az Xperia T-ről, hogy mégis milyen a használata.
2013. jún. 25. 21:04
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha váltani akarsz, váltsál. Sebesség tekintetében nem vagyok olyan optimista, mint a többiek. iPhone 4 lecserélése előtt sok telefont megnéztem, de Sony Xperia Z-ben csalódtam (ami ugye a mostani csúcsmodell), az konstans szaggatott. Most egy Nexus 4-et használok, ez már kb hozza az iOS sebességét az esetek döntő többségében.

Szerintem nézd meg előtte az Xperia T-t, és ha nem tűnik lassúnak pár perc nyomogatás alatt sem, cserélj, az biztos, hogy szolgáltatások terén többet nyújt, mint az iOS, de éles lesz a váltás, az egyszer biztos.

2013. jún. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!