Melyik jobb teló?

Figyelt kérdés
Melyik jobb? A Samsung Galaxy Ace,Galaxy Mini 2,vagy Y? :) Csak ez a 3 közül javasoljatok egyet!! Mik a 3 közti különbségek? A választ előre is köszi! :)

2013. jún. 25. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek közül mini 2, az a legelviselhetőbb, mert az a legújabb és az rendelkezik a legjobb hardverrel. De tudd mindegyik egy elavult vacak.
2013. jún. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Levente1234 válasza:
Arra számits hogy ezek a telefonok gyenge képminöséget adnak , de fagyni nem fagynak egy galaxy y t szinte nem tudtam megakasztani mert annyira gyenge a hardver igényük hogy nem fagynak be egyszerűen , azt mondom hogy abba a hibába ne ess bele hogy nagy hardverrel szerelt telefont olcsobb minöségbe veszel egyszerüen lagossak rosszak , ezt tapasztaltam én , én eddig imádtam androidot de sajnos rákell jönni hogy igenis a drágább androidos telok jók , inkább ha van lehetőséged válassz egy iPhone 4 et :) tőbbre mész velűk , de te tudod :d (ezt tapasztaltam én)
2013. jún. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nekem Samsung Galaxy Ace-em van. Hát, nem mondom, hogy ajánlom.

- egy éve van meg, de fél év után már kiírta hogy a telefon memóriája megtelt, amikor 2 gigás memóriakártyám volt.

- vettem rá 8 gigásat, szintén kiírja, hogy a telefon memóriája megtelt. Az a probléma vele, hogy valamelyik alkalmazást nem tudod memóriakártyára menteni (pl. facebook, ami a legtöbbet foglalja), a telefon belső memóriája pedig nagyon kicsi...

- a kameráját viszont dícsérném, ugyan is nagyon szép képeket csinál.

Most, hogy 8 gigás memóriakártyám van, és alig van rajta alkalmazásom így elvagyok vele, de ha több akalmazást szeretnél rá, egyáltalán nem ajánlanám!!

...

viszont, Y-t egyáltalán ne vegyél. nagyon kicsi a képernyőre, a kamerája pedig borzalmas.

Én a Galaxy Mini 2-t ajánlanám.:))

2013. jún. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 xKakashix ***** válasza:
Ezek közül Mini2
2013. jún. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem,akkor a Mini 2 mellett döntök :) Köszönöm eddigi válaszaitokat! Még 1 kérdés: Veszek rá kijelzővédő fóliát,ha összekarcolódik,akkor csak a fólia karcolódik meg??
2013. jún. 27. 21:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyon durván karcolódik akkor igen csak a fóliát kell cserélni.
2013. jún. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezek közül bőven a Galaxy Mini 2-őt ajánlanám...


Meg mondom miért! 4 GB belső memória,512 MB RAM és ezen a legfrissebb az Android operációs rendszer!


A Galaxy Ace-nek jó a kamerája de a többi nem a legjobb,listavezető pedig a Galaxy Y az alig tud valamit...


Ha választanod kell akkor Samsung Galaxy Mini 2!

2013. aug. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!