Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 típusú készülékem...

Iphone 4 típusú készülékem hálózati töltőre dugva nem érzékel semmit. Valakinek valami ötlet?

Figyelt kérdés
Számítógépre csatlakoztatva azonnal tölt, szinkronizál. Az adapterre gyanakodtam, de az Ipodomat tölti. Próbáltam újraindítást, gyári beállítások visszaállítását. Semmi eredmény. Valakinek van tapasztalata a témában?

2013. jún. 25. 21:43
 1/4 anonim válasza:
Ugyanazzal a tápkábellel csinálod az iPododét illetve az iPhonodét?
2013. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen. Sőt két kábelem van, mindkettővel próbáltam.
2013. jún. 25. 21:45
 3/4 anonim válasza:
Akkor nem tudom mi lehet, igaz nekem csak egy 4. generációs iPod touchom van.
2013. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma. Mégiscsak a töltő+kábel kombó valamelyikével volt baj.. vettem egy töltőkészletet, ezzel most tökéletesen működik. Ettől függetlenül az Ipodomat még mindig tölti a régi is tehát nem egészen értem a dolgot, de lényeg, hogy minden működik.
2013. aug. 10. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!