Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudom beállítani andorid...

Hol tudom beállítani andorid 4.1.2-n, hogy híváskor kijelezze a számomat? Samsung Galaxy S Advance

Figyelt kérdés
Mióta frissítettem erre a verzióra, azóta folyton rejtett számként hívom az embereket.De sehol nem találtam hol lehetne visszaállítani.Sem a névjegyek beállításainál, a beállítások menüben pedig nincs is olyan menüpont, hogy hívásbeállítások.

2013. jún. 25. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
*31# és a telefonszam. minden hivàs elött beirhatod és akkor kijelzi. egyébként ott kell lenni a névjegyek beàllitàsok ikon majd a mobilszolgàltato aztàn a tovàbbi beàllitàsok allat.
2013. jún. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kola17 válasza:
Ahol a telefonszámot beirod, ott a középső gomb mellett balra lévő gombra kell nyomni, és ahol menűben van a fogaskerék, mellette van a hivás, rákattintasz, és van ott olyan, hogy további beállitások, és ott lesz a hivásazonositó. Ott kell beállitani, hogy megjelenitse a számot. Remélem tudtam segiteni.
2013. aug. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!